Kursy grupowe

Na kursach grupowych w HeiHei panuje przyjazna atmosfera, a lekcje są przemyślane i ciekawe. Jesteś w pełnej interakcji z lektorem, który wyjaśni wszelkie wątpliwości i zachęci Cię do mówienia po norwesku!

W swojej grupie spotkasz osoby, które mają ten sam cel co Ty – nauczyć się norweskiego. Działa to niezwykle mobilizująco i inspirująco. W takich warunkach można się uczyć! 

Wybierz swój poziom i zapisz się już dziś

Test poziomujący

Nie wiesz, który poziom wybrać? Rozwiąż nasz darmowy test poziomujący!

A może ciekawi Cię jak nasze kursy grupowe wyglądają w praktyce?

Nauka online

Możesz uczyć się gdziekolwiek jesteś! Wystarczy mieć komputer, tablet lub smartfon oraz dostęp do Internetu. Zajęcia odbywają się na żywo z lektorem na platformie Zoom. Sprawdź jakie to wygodne!

E-dziennik 

W cenie kursu dostajesz e-dziennik, w którym znajdziesz harmonogram swojego kursu, opisy poszczególnych lekcji, prace domowe, nagrania zajęć, udostępnione kartkówki i testy oraz informacje o płatnościach. To bardzo praktyczne narzędzie!

Platforma Zoom

W wyznaczonych dniach i godzinach spotykasz się na żywo ze swoim lektorem/lektorką oraz grupą na platformie Zoom. Na zajęcia łączysz się jednym kliknięciem wybierając Dołącz w swoim E-dzienniku. Dzięki włączonym kamerkom widzicie i słyszycie się nawzajem. 

Platforma e-learningowa

Na poziomach A1, A2, B1-1 i B1-2 w ramach kursu masz dostęp do interaktywnej platformy e-learningowej z plikami audio, interaktywnymi ćwiczeniami, kursem wymowy i filmikami gramatycznymi. Możesz korzystać z tych zasobów pomiędzy zajęciami, dzięki czemu Twój norweski wejdzie na wyższy level!

Małe grupy

Uczymy w kameralnych grupach od 4 do 7 osób, dzięki czemu każdy kursant może efektywnie wykorzystać czas zajęć oraz dostać indywidualny feedback od lektora. Dzięki naszej metodzie kursanci cały czas są motywowani do aktywnego uczestnictwa w lekcji. W HeiHei nie ma nudy!

Przebieg lekcji

Lekcje w HeiHei przebiegają według starannie opracowanych scenariuszy. Jest czas na wszystko –  mówienie, czytanie, słuchanie, pisanie, szlifowanie wymowy, naukę gramatyki i słownictwa, a także rozrywkę, m.in. gry i quizy językowe oraz multimedia. Nasi kursanci mówią, że nauka w HeiHei to przyjemność i nie mogą się doczekać kolejnych zajęć!

Zajęcia są nagrywane

Lekcje na kursach HeiHei są nagrywane, także w przypadku kiedy ominą Cię zajęcia, możesz sobie je obejrzeć w dogodnym momencie. W ten sposób nic nie stracisz i sprawnie nadrobisz ewentualne zaległości!

Monitorowanie postępów

W HeiHei zależy nam na Twoim sukcesie. Dlatego od początku masz możliwość sprawdzania na bieżąco swoich postępów dzięki pracom pisemnym, krótkim kartkówkom i testom kończącym kurs.

Certyfikat

Po zdaniu testu końcowego na danym poziomie otrzymasz od nas certyfikat ukończenia kursu w formie cyfrowej po polsku i po norwesku. Taki certyfikat uprawnia Cię do kontynuowania nauki na kolejnym poziomie.

Konsultacje językowe

Na kursie grupowym przysługują Ci dwa darmowe 20-minutowe spotkania z Metodykiem HeiHei. Z takich konsultacji możesz skorzystać jeśli z jakichś powodów przez dłuższy czas nie mogłeś/aś uczestniczyć w zajęciach i pojawiły się braki lub masz pytania o zagadnienia gramatyczne czy językowe.

Wygodne raty

Za kurs zapłacisz wygodnie szybkim przelewem PayU, a płatność możesz rozbić na 2 lub 3 raty! Do każdej raty doliczamy 25 zł.

Skorzystaj ze zniżki!

W HeiHei obowiązują następujące zniżki (zniżki nie łączą się):

  • Za kontynuację nauki w HeiHei – 50 zł
  • Dla studentów i uczniów – 50 zł
  • Za zapisanie się we dwie osoby
    (zniżka dla każdej osoby) – 50 zł

Regulamin

Funkcję umowy pełni nasz regulamin. Zapoznaj się z nim zapisując się na kurs. Akceptacja regulaminu jest równoznaczna z zawarciem umowy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Płatność za kurs można rozłożyć na 2 lub 3 raty. Do każdej raty doliczamy 25 zł.

Tak, mamy zniżki w wysokości 50 zł dla studentów, uczniów, osób, które zapisują się w dwie osoby na kurs grupowy oraz dla osób kontynuujących naukę w HeiHei. Zniżki nie łączą się.

Tak, oczywiście! Wystarczy, że zaznaczysz tę opcję zapisując się na kurs i podasz dane do faktury.

Tak, po zdanym na minimum 70% teście kończącym dany poziom, wystawiamy certyfikat w formie elektronicznej w języku polskim i norweskim.

W takiej sytuacji pomoże rozwiązanie naszego darmowego testu poziomującego. (link do testu)

Zajęciami próbnymi są w pewnym sensie pierwsze zajęcia kursu. Jeżeli po nich stwierdzisz, że nauka w takiej formie Ci nie odpowiada, możesz przed drugimi zajęciami zrezygnować z kursu. Zwracamy wówczas całą wpłaconą kwotę za kurs, pomniejszając ją tylko o koszt pierwszych zajęć.

Kursy odbywają się na platformie Zoom, na którą łączysz się jednym kliknięciem ze swojego e-dziennika. Podczas zajęć jesteś aktywny/a i ćwiczysz mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie, a także uczysz się gramatyki i słownictwa korzystając z multimedialnych materiałów, gier i quizów. Lektor dba o bezstresową atmosferę i zachęca Cię do mówienia po norwesku.

Funkcję umowy pełni nasz regulamin.(link do regulaminu) Zapoznaj się z nim zapisując się na kurs. Akceptacja regulaminu jest równoznaczna z zawarciem umowy.

Z kursu możesz zrezygnować z zachowaniem okresu wypowiedzenia, który w zależności od rodzaju i długości trwania kursu wynosi od 5 do 21 dni.

Wszystkie te kursy mają po 60 godzin lekcyjnych i ten sam program. Różnią się tylko częstotliwością i długością zajęć.

Na kursie zwykłym bazą metodyczną jest podręcznik na danym poziomie. Uczymy się na nim mówienia, gramatyki, słownictwa, czytania, pisania i rozumienia ze słuchu. Na konwersacjach z native speakerem skupiamy się w 100% na mówieniu po norwesku. Korzystamy z materiałów z Internetu, które stanowią punkt wyjścia do ciekawych dyskusji, dzięki którym przełamiesz barierę w mówieniu.

Tak. Programy naszych kursów są dopasowane do poszczególnych poziomów egzaminu Norskprøve.

My udowadniamy, że nie! 🙂 Gramatyka jest porównywalna z angielską i niemiecką, a nawet prostsza. Największym wyzwaniem norweskiego jest wymowa i wielość dialektów, ale nad tym pracujemy już od pierwszych zajęć. Nauczyliśmy już norweskiego ok. 3000 osób, także Ty też dasz radę!

Szybkość postępów zależy od kilku czynników, np. od trybu kursu, który wybierzesz, Twojego zaangażowania w naukę oraz Twoich predyspozycji językowych. W trybie standardowym możesz osiągnąć poziom B2 w dwa lata (6 semestrów – A1, A2, B1-1, B1-2, B2-1, B2-2). W trybie przyspieszonym będzie to możliwe w półtora roku.

Na kursy grupowe zapraszamy osoby, które ukończyły 15 lat.

W oparciu o nasze doświadczenia możemy powiedzieć, że zdecydowanie tak! Nauczyliśmy już norweskiego w ten sposób setki osób. Wiele z nich od poziomu zerowej znajomości norweskiego doszło do poziomu C1, zdali nasze wewnętrzne testy i norweskie egzaminy. I naprawdę znakomicie radzą sobie z praktyczną komunikacją w Norwegii!

W trakcie trwania kursu grupowego przysługują Ci dwa indywidualne, 20-minutowe spotkania z metodykiem, podczas których możesz omówić zagadnienia, z którymi masz problem. Aby zapisać się na konsultacje, napisz na adres kontakt@heihei.pl i podaj tematy, które chciałbyś/chciałabyś przećwiczyć.